Geri Dön
Ekonomi7 Mart Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto'da büyük ikramiye...

7 Mart Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto'da büyük ikramiye...

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 455 bin 810 TL.

7 Mart Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto'da büyük ikramiye...

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto'da büyük ikramiye 455 bin 810 TL. 7 Mart 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -10-17-28-35-42-59- oldu.

7 MART SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın üç günü gerçekleşen Süper Loto çekilişi heyecan yaratıyor. Perşembe günü gerçekleşen son çekilişte bir talihli 17.160.150,90 TL büyük ikramiyenin kazananı olmuştu. 7 Mart Pazar akşamı düzenlenecek çekiliş ise saat 21:30'da olacak. www.millipiyangoonline.com adresinden çekilişi canlı olarak takip etmek mümkün. Çekiliş sonrası 6 bilen çıkmadığından ikramiye devretti.

7 Mart Süper Loto sonuçları açıklandı Süper Lotoda büyük ikramiye...

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUCU SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Çekilişin hemen ardından Millipiyangoonline'da yer alan sonuçlar sayfasından kazandıran numaralar ve kazananlar takip edilebiliyor.

10 günde 16 teröristin öldürüldüğü iki ayrı operasyonun perde arkasıSon on günde Mardin Bagok ve Şırnak Bestler Dereler Domuz Dağı bölgesinde 16 terörist etkisiz hale getirildi. İkisi kırmızı, üçü turuncu listede yeralan örgütün üst düzey 5 isminin de aralarında bulunduğu teröristlerin öldürülmesi 'olağandışı' olarak nitelendirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler