Geri Dön
Ekonomi7 Mart Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto'da büyük ikramiye...

7 Mart Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto'da büyük ikramiye...

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 455 bin 810 TL.

7 Mart Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto'da büyük ikramiye...

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto'da büyük ikramiye 455 bin 810 TL. 7 Mart 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -10-17-28-35-42-59- oldu.

7 MART SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın üç günü gerçekleşen Süper Loto çekilişi heyecan yaratıyor. Perşembe günü gerçekleşen son çekilişte bir talihli 17.160.150,90 TL büyük ikramiyenin kazananı olmuştu. 7 Mart Pazar akşamı düzenlenecek çekiliş ise saat 21:30'da olacak. www.millipiyangoonline.com adresinden çekilişi canlı olarak takip etmek mümkün. Çekiliş sonrası 6 bilen çıkmadığından ikramiye devretti.

7 Mart Süper Loto sonuçları açıklandı Süper Lotoda büyük ikramiye...

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUCU SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Çekilişin hemen ardından Millipiyangoonline'da yer alan sonuçlar sayfasından kazandıran numaralar ve kazananlar takip edilebiliyor.

Bebek sahilde demirli lüks teknede yangınİstanbul Bebek sahilinde bulunan demirli lüks bir teknede yangın çıktı. Çevrede paniğe neden olan yangın, itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede söndürüldü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler