Geri Dön
Ekonomi9 Mayıs Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama...

9 Mayıs Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama...

Süper Loto çekilişi sonrası sonuç sorgulama sayfası yoğun olarak aranıyor. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 10 milyon 394 bin 134 TL. 9 Mayıs Süper Loto çekiliş sonuçları haberimizde.

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto'da büyük ikramiye 10 milyon 394 bin 134 TL. 9 Mayıs 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -7-29-48-53-56-58- oldu.

Sisal Şans'ın düzenlediği oyun her hafta üç gün boyunca yapılıyor. 9 Mayıs Süper Loto çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, detaylar...

9 MAYIS SÜPER LOTO ÇELİŞ SONUÇLARI 

Her hafta kazandıran Süper Loto, 9 Mayıs çekilişi heyecanla bekleniyor. Günün çekilişi saat 21:30'da düzenlendi. Oyuna katılanlar çekilişi canlı olarak www.millipiyangoonline.com MPTV kanalından izlediler. Sonuçlara göre 6 bilen talihli çıkmadı ve ikramiye sonraki çekilişe devretti.

9 Mayıs Süper Loto sonuçları açıklandı Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama...

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

 Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir.

Elazığ'daki trafik kazaları MOBESE'deElazığ'da meydana gelen trafik kazaları MOBESE kameralarına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler