Geri Dön
EkonomiABD'de toptan eşya stokları arttı

ABD'de toptan eşya stokları arttı

ABD'de toptan eşya satışları şubatta yüzde 0,8 azalarak beklentilerin aksine düşüş gösterirken, toptan eşya stokları yüzde 0,6 arttı.

ABD'de toptan eşya stokları arttı

ABD Ticaret Bakanlığı, toptan eşya stokları ve satışlarına ilişkin şubat ayına ait verileri açıkladı. Buna göre, toptan eşya stokları, şubatta bir önceki aya kıyasla yüzde 0,6 artarak 682,5 milyar dolar oldu. Toptan eşya stokları, ocak ayında ise yüzde 1,4 artmıştı.

Aynı dönemde toptan eşya satışları ise bir önceki aya göre yüzde 0,8 azalarak 538,3 milyar dolara geriledi. Toptan eşya satışlarına yönelik piyasa beklentisi bu dönemde yüzde 1,4 artması yönündeydi. Toptan eşya satışları, ocak ayında yüzde 4,4'lük artış göstermişti.

Sağlık Sohbetleri’nde beslenmenin bilimi konuşuluyor-5 | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com’da ekrana gelen Sağlık Sohbetleri’nde her hafta uzman konuklar, bilimsel araştırmalar ışığında, sağlıkla ilgili son gelişmeleri, farklı hastalıkları ve bu hastalıklara yönelik klinik beslenme tedavilerinin önemini tartışmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler