Geri Dön

Altın fiyatları güncel liste: Gram altın, çeyrek altın ücreti kaç para?

Gram,çeyrek, yarım, tam altın fiyatları için meraklı arayış haftanın ikinci günü de devam ediyor. Bugün altın almak veya altın bozdurmak isteyenlerin takip ettiği güncel altın fiyatları haberimizde. Bugün gram altın 479,86 TL'den alınırken, 483,43  TL'ye satılıyor. Peki çeyrek altın kaç liradan alınıyor, kaç liraya satılıyor?

Altın fiyatları güncel liste: Gram altın, çeyrek altın ücreti kaç para?

Altın fiyatları ile ilgili araştırmalar devam ediyor. Altın fiyatlarını yakından takip eden vatandaşlar, altının hem alış hem de satış fiyatını öğrenmek istiyor. Gram altın, çeyrek altın başta olmak üzere yarım ve tam altın fiyatları büyük merak konusu. Altın alıcısı ve satıcısı için güncel altın fiyatlarını haberimizde derledik. İşte altın fiyatları son durum...

ALTIN FİYATLARI

GRAM ALTIN FİYATI

Alış Fiyatı:479,86 TRY Satış Fiyatı:483,43 TRY

ÇEYREK ALTIN FİYATI

Alış Fiyatı:779,80 TRY Satış Fiyatı:807,30 TRY

YARIM ALTIN FİYATI

Alış Fiyatı:1.554,60 TRY Satış Fiyatı:1.614,50 TRY

TAM ALTIN FİYATI

Alış Fiyatı:3.109,80 TRY Satış Fiyatı:3.215,10 TRY

GÜNCEL ALTIN FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Ermenistan askerlerinin Bayraktar SİHA'ya çaresizce ateş açtı!Azerbaycan, Ermenistan'a karşı başlattığı harekatta Türk yapımı Bayraktar SİHA'ları etkin bir şekilde kullanıyor. Cephedeki Ermeni askerler ise SİHA'ları etkisiz hale getirmek için yerden ateş açsalar da atılan bombalar karşısında çaresiz kalıyorlar.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber