Geri Dön
EkonomiATSO, BREEAM’de birincilik istiyor

ATSO, BREEAM’de birincilik istiyor

3 Haziran 2020’de merkezi İngiltere’de bulunan ve yeşil binalar için sertifikalandırma yapan BREEAM’den (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) Türkiye’de var olan yeşil binalar arasında ilk ‘olağanüstü’ seviyede yeşil bina sertifikası alan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), aynı zamanda bu alanda ilk kamu kuruluşu da oldu.

ATSO, BREEAM’de birincilik istiyor

ATSO şimdi ise BREEAM’in dünya genelinde finale kalan tüm binalar arasında en iyisini seçtiği çevrimiçi oylamada birinci olmak istiyor. ATSO Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO hizmet binasının BREEAM tarafından yapılan yarışmada finale kaldığını belirterek, Afyonkarahisar’a birincilik getirmeyi istediklerini kaydetti. Serteser, “Oylamada yer alan binalar arasında ülkemizi temsil eden Odamız, Commercial Project (ticari projeler) kategorisinde dünya çapında dereceye girmek için yarışıyor. 19 Mart 2021 gününe kadar devam edecek oylamada https://www.breeam.com/awards/vote/your-breeam-2021/ adresinden oylarınızı bekliyoruz” dedi.

 

Kanser ve Beslenme | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com'da yepyeni bir sağlık programı başladı. Moderatörlüğünü Elif Tümen'in yaptığı Sağlık Sohbetleri programında bu haftanın özel konusu "Kanser ve Beslenme". Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Erdem Göker ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Şuayib Yalçın kanser ve besleme ilişkisinin yanı sıra kanser hastalarının tedavisinde beslenmenin önemini, klinik beslenmenin tedavi başarısına etkisi ve kanserli hastaların hayat kalitesi üzerindeki etkisini anlatıyor. (Sponsorlu İçerik)

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler