Geri Dön
EkonomiBES’te fon değişikliği hakkında söz uzmanın

BES’te fon değişikliği hakkında söz uzmanın

Fibaemeklilik, Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) katılımcılarının birikimlerini en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamak için sektörde bir ilke daha imza attı.

BES’te fon değişikliği hakkında söz uzmanın

EKONOMİ SERVİSİ -  Bireysel emeklilik için Fibaemeklilik’i tercih edenler, fon dağılım değişikliği haklarını uzman portföy yönetim şirketlerine devredebiliyor. Portföy yönetim şirketleri, katılımcıların getiri beklentileri ve risk profillerine göre BES birikimlerini optimum düzeyde artırmayı hedefliyor.  Fibaemeklilik Genel Müdürü Erol Öztürkoğlu şunları söyledi: “Katılımcımız fon tercihi ile fon dağılım değişikliği hakkını portföy yönetim şirketine devrediyor. Şirketleri de finansal piyasalardaki gelişmelere ve risk profillerine göre en uygun fon dağılımına ve değişikliklerinin zamanlamasına karar veriyor.” Öztürkoğlu, bu uygulamada bir alt limit olmadığını söyledi.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Ankara merkezli 20 ilde sahte para operasyonuAnkara merkezli 20 ilde düzenlenen 'Benjamin' isimli sahte para operasyonunda 'Azat' kod adlı örgüt lideri Ensari V.'nin de aralarında bulunduğu 96 şüpheli gözaltına alındı. Örgütün piyasaya yaklaşık 5 milyon lira sahte para sürdüğü tespit edildi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler