Geri Dön
EkonomiBİM’in 46 ürününe lezzet ödülü geldi

BİM’in 46 ürününe lezzet ödülü geldi

Sadece BİM mağazalarında satılan 46 özel markalı ürün, gıda ve içeceklerin değerlendirilmesinde önde gelen kuruluşlardan biri olan Uluslararası Tat Enstitüsü’nden (International Taste Institute) Lezzet Ödülü sertifikası kazandı.

BİM’in 46 ürününe lezzet ödülü geldi

BİM İcra Kurulu Üyesi ve COO’su Galip Aykaç kazanılan ödüllerle ilgili şunları söyledi:

“Mağazalarımızda sattığımız kendi markalarımıza ait ürünlerden 46’ sının böyle bir başarı elde etmesinden mutlu olduk. Müşterilerimize her zaman en kaliteli ürünleri sunmaya odaklandığımızdan bu sonuçlar bizim için sürpriz olmadı. Ürünlerimizi değerli kılan aldıkları ödüllerden ziyade o ürünlerle müşterilerimizin hayatlarına dokunduğumuz ve mutlu ettiğimiz anlardır. Hep buna odaklandık ve bundan sonra da aynı şekilde yolumuza devam edeceğiz.”

İki bina çökme riski nedeniyle boşaltıldıİstanbul Sultangazi'de iki binada akşam saatlerinde gelen sesler ve çatlaklar nedeniyle vatandaşlar tarafından boşaltıldı. Yapılan incelemelerde inşaat çalışması yapıldığı sırada 5 katlı binanın temelinin altının boşaldığı görüldü. İki binada oturanlar tedbir amaçlı olarak Sultangazi Belediyesi tarafından otele yerleştirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler