Geri Dön

C4 ve Berlingo’da akıllı telefonlara özgürlük...

Citroen, makyajlanan C4 ve Berlingo modellerine 2016 yılına özel farklı donanımlar ekledi.

C4 ve Berlingo’da akıllı telefonlara özgürlük...

İlk kez yeni nesil C1 modelinde kullanılmaya başlanan “Mirror Screen” özelliği 2016 model C4 ve Berlingo modellerinde de donanım listesine eklendi. Ayrıca C4 Cactus modeline de özel seri “Jelly Kırmızı” renk seçeneği eklendi.
Akıllı cep telefonu ekranının, araçtaki dokunmatik ekrana yansıtılması ve cihazdaki uygulamaların araç ekranından da yönetilmesini sağlayan Mirror Screen özelliği, android telefonlar için “Mirror Link”, IOS içinse “Apple CarPlay” uygulamalarıyla çalışıyor. Sistemle, telefon, mesaj, Siri ve müzik menüsü gibi temel kullanımların dışında Spotify ve Podcast uygulamaları da araç ekranına yansıtabiliyor. iPhone5’ten itibaren iPhone’un tüm versiyonlarında, Apple CarPlay’in sonradan indirilmesine gerek duyulmazken, cihaz, USB şarj kablosuyla Mirror Screen’e bağlantı kurulabiliyor.

Türkiye'nin günlük corona virüs tablosu ( 24 Eylül 2020 )Sağlık Bakanı Fahrettin Koca koronavirüste son durumu paylaştı. Türkiye’de son 24 saatte 113 bin 317 Covid-19 testi yapıldı, 1721 kişiye hastalık tanısı konuldu. Son 24 saatte 74 kişi Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti, ağır hasta sayısı 1573 oldu. 1241 kişinin Kovid-19 tedavisinin tamamlanmasıyla iyileşenlerin sayısı 271 bin 964'e yükseldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber