Geri Dön

Carrefoursa geçen yıl % 23 büyüdü

Carrefoursa Genel Müdürü Kutay Kartallıoğlu, 2019 yılında 6.4 milyar TL ciro ile yüzde 23 büyüdüklerini söyledi.

Carrefoursa geçen yıl % 23 büyüdü

Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki Carrefoursa’nın 2019 faaliyetlerini ve 2020 hedeflerini açıklayan Kartallıoğlu, “Hafta içi günlük ortalama 6 bin, hafta sonu da günlük ortalama 9 bin kişiye hizmet veren Lezzet Arası restoranlarında geçen sene 358 ton balık, 526 ton kasap ürünü tüketildi” dedi. 2019 yılında marketleri ve e-ticaret faaliyetleriyle günde ortalama 500 bin müşteriye ulaştıklarını belirten Kartallıoğlu, “2019’u yüzde 35’i kadın olan 10 bin 456 çalışanımızla hizmet verdiğimiz 508 bin metrekare toplam satış alanına sahip 634 market ile bitirdik” bilgisini verdi.

Carrefoursa geçen yıl % 23 büyüdü

Bu yılın Carrefoursa adına büyüme yılı olacağını vurgulayan Carrefoursa Genel Müdürü Kutay Kartallıoğlu, şunları söyledi:

“2020 yılına 100 yeni market yatırımı hedefiyle başladık. Lezzet Arası’nı yaygınlaştırmaya devam edeceğiz. İnsan kaynaklarından market süreçlerine kadar geniş bir alanda dijitalleşme sürecimizi artırarak devam ettireceğiz. E-ticarete odaklanıp farklı platformlardaki erişilebilirliğimizi artıracağız. Yaş sebze  meyve, balık ve deniz mahsulleri ile kırmızı et alanlarında yerel üreticiyi desteklemeye, yerli ürünleri reyonlarımıza getirmeye devam edeceğiz. Unlu mamullere odaklanarak çeşidimizi artıracağız. Outlet alanlarımızı yaygınlaştıracağız”

 

Avcılar'da faaliyetine devam eden kıraathaneye polis baskınıİstanbul Avcılar'da yayınlanan genelgeye rağmen faaliyette olan kıraathaneyi polis ve zabıta ekipleri bastı. İçeride bulunanlara para cezası kesilirken, dükkan mühürlendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber