Geri Dön
EkonomiCebe inen banka kartı!

Cebe inen banka kartı!

Akbank, cebe inen ilk kredi kartından sonra şimdi de cebe inen banka kartını hizmete sundu. 30 Nisan’a kadar cebe inen banka kartı alan veya kartının dijital kullanım özelliğini açan Akbank Kart kullanıcıları, internet alışverişinde yüzde 2 oranında, aylık 100 TL’ye ve toplamda 600 TL’ye varan chip-para kazanabilecek. Akbank Mobil üzerinden anında oluşturulabilen ve hesaptan alışveriş yapmayı sağlayan Akbank Kart, dikey tasarımıyla dikkat çekiyor.

Cebe inen banka kartı!

 

Akbank Strateji, Dijital Bankacılık ve Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Burcu Civelek Yüce, “Cebe inen kredi kartımız ve Cebe POS ile müşterilerimizin fiziksel hayatının yanısıra dijital hayatında da yer aldığımız dijital ödeme ürünleri gamımıza banka kartımızı da ekledik. Temassız işlemlerde pazar lideri banka kartı olan Akbank Kart’ı tüm Akbanklılar anında mobil telefonlarına indirebiliyor. Önümüzdeki günlerde hayata geçecek dijital müşteri olma süreciyle, sadece Akbank müşterileri değil yeni Akbanklılar da banka kartlarını anında cebe indirerek fiziki kart teslimini beklemeden, hesaplarındaki para ile günlük alıverişlerini çok daha pratik ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilecek” dedi.

Buse’den, tacizcinin ailesine: Sahip çıkın, ben çok yoruldumAfyonkarahisar’da, hiç tanımadığı A.E.'nin sevgili olma teklifini reddettikten sonra 4 yıldır tehdit ve tacizlerine maruz kalan Buse D. (20), hayatını kabusa çevirdiğini belirtti. Çok yorulduğunu ve A.E.'nin artık durmasını istediğini dile getiren Buse, "Artık dursun istiyorum. Çok acı bir şey bu yaşlarımda bunları yaşamak. Ailesine sesleniyorum. Gerçekten biraz vicdanları varsa, ne olur sahip çıksınlar. Çünkü ben artık eski hayatıma dönmek istiyorum" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler