Geri Dön

Çeyrek altın bugün ne kadar? 5 Ocak Gram, çeyrek, yarım tam altın fiyatları

Gram altının fiyatı haftanın son işlem gününde yüzde 1,50 artışla 297,30 liradan haftayı tamamladı. Borsa İstanbul'un hafta sonu işleme kapalı olduğu saatlerde altının gram fiyatlarında da değişimler yaşanmaya devam ediyor. 24 ayar külçe altının gram fiyatı an itibariyle 297,37 liradan işlem görmeye devam ediyor. Peki Çeyrek altın fiyatlarında son durum ne? Yarım ve Tam altın fiyatı ne kadar?

Çeyrek altın bugün ne kadar? 5 Ocak Gram, çeyrek, yarım tam altın fiyatları

Altın fiyatlarında yaşanan değişimler yatırımcı tarafından yakından takip edilmeye devam ediyor. Altının gram fiyatında yaşanan değişimleri anlık olarak takip eden vatandaşlar Çeyrek ve gram altın fiyatlarını araştırmayı sürdürüyor. Haftanın son işlem gününde günü yüzde 1,50 artışla 297,30 liradan tamamyan 24 ayar külçe altının gramı an itibariyle 297,37 liradan işlem görmeye devam ediyor.

Çeyrek altın, İstanbul Borsa'sının işleme kapalı olduğu şu saatlerde 486,52 lira, Yarım altın 973,05 ve son olarak Tam altın ise 2.011,56 liradan işlem görmeye devam ediyor.

 ALTIN FİYATLARINI ANLIK OLARAK TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Çeyrek altın bugün ne kadar 5 Ocak Gram, çeyrek, yarım tam altın fiyatları

Mısır'da Kovid-19'a yakalanan Türk aile ambulans uçakla Türkiye'ye getirildiMısır'da yeni tip corona virüse (Kovid-19) yakalanan Türk vatandaşları Kader ve Veli Biçer çifti ile çocukları, ambulans uçakla Türkiye'ye getirildi.Kovid-19 testi pozitif çıkan 38 yaşındaki Kader Biçer ile koronavirüs semptomları gösteren eşi Veli ve çocukları Ensar (18), Ebrar (12) ile Erva Biçer'i (4) taşıyan Sağlık Bakanlığınca tahsis edilen ambulans uçak, Kahire Uluslararası Havalimanı'ndan Tekirdağ'daki Çorlu Atatürk Havalimanı'na indi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber