Geri Dön
EkonomiSayısal Loto sonuçları! 27 Eylül Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye kazandıran numaralar...

Sayısal Loto sonuçları! 27 Eylül Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye kazandıran numaralar...

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 66 milyon 334 bin 844 TL.

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 66 milyon 334 bin 844 TL. 27 Eylül 2021 Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonrası kazandıran şanslı numaralar -29-32-50-61-80-84- ve joker:24 oldu.

27 EYLÜL ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Çılgın Sayısal Loto haftanın ilk çekilişi yapılıyor. Çekiliş millipiyangonline.com sayfasından canlı olarak saat 21:30'da yapıldı. Açıklanan sonuçlar göre 6 bilen çıkmadı ve 66.607.695,51 TL devretti.

Sayısal Loto sonuçları 27 Eylül Çılgın Sayısal Lotoda büyük ikramiye kazandıran numaralar...

SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR? 

Sayısal Loto’nun adı artık Çılgın Sayısal Loto oldu. Çılgın Sayısal Loto’nun oyun kuralları şöyle: Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Tünel kapatarak araç üzerinde dans eden sürücülere ceza kesildiİstanbul Ümraniye'de 24 Ekim tarihinde Alemdağ Caddesi'ndeki tünel girişini otomobilleriyle kapatarak araç üzerinde dans eden sürücüler E.Y., S.Ö. ve Y.M.'e bin 8'er lira cezai işlem uygulandı. Sürücüler ayrıca, 'Kara, deniz, hava veya demiryolu araçlarını kişilerin hayat, sağlık veya mal varlığı açısından tehlikeli olacak şekilde sevk ve idare eden kişi 3 aydan 2 yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır' maddesi uyarınca adli işlem yapılmak üzere adli makamlara sevk edildi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler