Geri Dön
EkonomiÇılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 3 Mart Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 3 Mart Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 119 milyon 376 bin 899 TL. İşte, 3 Mart Sayısal Loto sonuçları...

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 3 Mart Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 119 milyon 376 bin 899 TL. 3 Mart 2021 Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -2-11-13-34-47-74- ve joker:84 oldu.

3 MART ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI

Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da Millii Piyango TV Youtube ekranı üzerinden ve Milli Piyango Online üzerinden canlı olarak takip edilebilecek.

Çekilişin sona ermesi ile vatandaşlar oynadıkları biletleri Milli Piyango Online üzerinden sorgulayabildikleri gibi çekiliş saatine kadar online üzerinden Çılgın Sayısal Loto'nun çekilişi öncesinde kendi belirledikleri numaraları oynayabiliyorlar. Çekilişin ardından 6 ve 5+1 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı 3 Mart Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İnanılmaz UFO görüntüleri sızdırıldı! Pentagon doğruladıGizli Pentagon araştırması kapsamında elde edilen inanılmaz görüntüler dünyayı şoka uğrattı. Sızdırılan görüntülerde, UFO'ların Donanma destroyer USS Russell üzerinde uçtuğu görülebiliyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler