Geri Dön
EkonomiSayısal Loto sonuçları! 6 Ekim Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama...

Sayısal Loto sonuçları! 6 Ekim Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama...

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 70 milyon 210 bin 430 TL.

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 70 milyon 210 bin 430 TL. 6 Ekim 2021 Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -2-3-4-36-44-89- ve joker:34 oldu.

6 EKİM SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Milli Piyango Online'da yer alan Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da yapıldı. Çekiliş, www.millipiyangoonline.com'dan canlı olarak yayımlandı. Açıklanan sonuçlara göre ise 6 bilen çıkmadı ve 70.518.896,87 TL büyük ikramiye devretti.

Sayısal Loto sonuçları 6 Ekim Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama...

SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Çaptığı genç kızı yağışın altında ölüme terk etti, suçu çalışanına yıktıUşak’ta ehliyetine 2028 yılına kadar el konulan alkollü sürücünün çarptığı genç kız, uzun süre şiddetli yağışın altına fark edilmeyi bekledi. 1 saat sonra vicdana gelen ama buna rağmen suçu çalışanının üzerine yıkmaya çalışan sürücünün ölüme terk ettiği genç kız, ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler