Geri Dön

14 Eylül Çılgın Sayısal Loto çekilişinde rekor ikramiye! Çılgın Sayısal Loto sonuçları kaçta açıklanacak?

Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat kaçta yapılacak? Haftanın üç günü çekilişi gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto'nun son yapılan çekilişinde 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye devretti. 61 milyon TL için bu akşam çekiliş yapılacak? Çılgın Sayısal Loto online olarak da oynanabiliyor.

14 Eylül Çılgın Sayısal Loto çekilişinde rekor ikramiye! Çılgın Sayısal Loto sonuçları kaçta açıklanacak?

Sisal Şans ile yeni dönemde katlanarak kazandıran Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş akşamı. Son olarak 12 Eylül'de çekilişi gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto'da 6 bilen çıkmayınca 61 milyon 41 bin 241 lira devretti. Peki, Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat kaçta?

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

14 Eylül Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21.30'da yapılacak. 61 milyon TL için yapılacak Çılgın Sayısal Loto çekilişine katılmak isteyen oyunseverler saat 21.00'e kadar kupon yapılabiliyor. Çılgın Sayısal Loto bayilerden ya da Millipiyangoonline.com'da oynanabiliyor.

Çılgın Sayısal Loto çekilişi canlı olarak Millipiyangoonline.com'da takip edilebilecek.

ÇILGIN SAYISAL LOTO ONLİNE OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Balkondan düşen yaşlı adama demir korkuluklar saplandıAvcılar'da sabah saatlerinde 4 katlı bir binanın ikinci katında yalnız yaşadığı öğrenilen yaşlı bir adam henüz bilinmeyen bir nedenle balkondan düştü. Demir korkulukların vücudunun çeşitli yerlerine saplandığı yaşlı adam itfaiye ekiplerinin demir korkuluğu kesmesinin ardından adam hastaneye kaldırıldı. Yaşlı adamın vücuduna saplanan demirin hastanede operasyon ile çıkarılacağı öğrenildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber