Geri Dön

Çılgın Sayısal Loto 28 Eylül çekilişi saat kaçta? Çılgın Sayısal Loto'da devreden ikramiye rekor kırıyor

Çılgın Sayısal Loto çekilişi için nefesler tutuldu. Haftanın üç günü çekilişi gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto'nun son çekilişinde 6 bilen çıkmayınca devreden büyük ikramiye tutarı 65 milyon TL'ye ulaştı. Peki, 28 Eylül Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat kaçta yapılacak?

Çılgın Sayısal Loto 28 Eylül çekilişi saat kaçta? Çılgın Sayısal Loto'da devreden ikramiye rekor kırıyor

Sisal Şans ile yeni dönemde kazandırmaya devam eden şans oyunlarından Çılgın Sayısal Loto'da bu akşam devreden büyük ikramiye için çekiliş yapılacak. Son olarak 26 Eylül'de çekilişi gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto'da 6 bilen çıkmayınca devreden büyük ikramiye 65 milyon 366 bin 501 TL'ye ulaştı.

28 EYLÜL ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilişi gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş sat 21.30'da gerçekleşecek. Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları Millipiyangoonline.com aracılığıyla canlı olarak takip edilebilecek.

ÇILGIN SAYISAL LOTO ONLİNE OLARAK OYNANIYOR

Çılgın Sayısal Loto yeni dönemde bayilerin yanı sıra online olarak da Millipiyangoonline.com'da oynanabiliyor. Çılgın Sayısal Loto oynamak isteyenler 21.00'e kadar kupon doldurabiliyor.

ÇILGIN SAYISAL LOTO ONLİNE OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Azerbaycan'dan Ermenistan'a ağır darbeAzerbaycan ordusu, topraklarını işgalden kurtarmak için başlattığı operasyonda, Ermenistan' a ağır darbe vurmayı sürdürüyor. Azerbaycan ordusu, işgalden kurtarılan Sugovuşan köyünde  Ermenistan ordusuna ait  500 bin dolar (3 milyon 948 bin TL) değerinde askeri araç ve mühimmatı ele geçirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber