Geri Dön
Ekonomi30 Eylül Çılgın Sayısal Loto çekilişi kaçta? Çılgın Sayısal Loto Online oyna

30 Eylül Çılgın Sayısal Loto çekilişi kaçta? Çılgın Sayısal Loto Online oyna

Çılgın Sayısal Loto'da devreden ikramiye rekor kırıyor. Son çekilişte 6 bilen çıkmayınca devreden büyük ikramiye tutarı 66 Milyon TL'ye ulaştı. Peki, Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat kaçta yapılacak? 30 Eylül Çılgın Sayısal Loto sonuçları millipiyangoonline.com'da olacak.

30 Eylül Çılgın Sayısal Loto çekilişi kaçta? Çılgın Sayısal Loto Online oyna

Sisal Şans ile yeni dönemde çok daha fazla kazandıran Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam yapılacak. Son olarak 28 Eylül 2020'de yapılan çekilişte 6 bilen çıkmayınca devreden büyük ikramiye tutarı 65 milyon 907 bin 528 TL'ye ulaştı.

30 EYLÜL ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

Haftanın üç günü; Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilişi gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto'nun bu akşamki çekilişi saat 21.30'da gerçekleşecek. Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları Millipiyangoonline.com'da canlı olarak takip edilebilecek.

ÇILGIN SAYISAL LOTO ONLİNE NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto yeni dönemde artık online olarak da oynanabiliyor. Millipiyangoonline.com'da kupon doldurarak ya da bayilerden Çılgın Sayısal Loto oynama şansınız var. 30 Eylül 2020 akşamı yapılacak olan Çılgın Sayısal Loto çekilişi için saat 21.00'e kadar kupon doldurabiliyorsunuz.

ÇILGIN SAYISAL LOTO ONLİNE OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM Gıda Sistemleri Zirvesi'ne video mesaj gönderdiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Milli yol haritamız, besin değeri yüksek, yeterli ve güvenilir gıdaya herkesin makul fiyatlarla ulaşımından, gıda kaybı ve israfının azaltılmasına, tarım, hayvancılık ve su ürünleri sektörlerinde sürdürülebilirlikten acil durumlara ve krizlere karşı gıda güvenliğinin teminine kadar çeşitli konulara odaklanmaktadır." ifadelerini kullandı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler