Geri Dön
EkonomiD-SmartNet 400 Bin İnternet Abonesine Ulaştı!

D-SmartNet 400 Bin İnternet Abonesine Ulaştı!

Türkiye’nin yenilikçi yayın platformu ve internet servis sağlayıcısı D-Smart, abone sayısını artırmaya devam ediyor.

D-SmartNet 400 Bin İnternet Abonesine Ulaştı!

Kaliteli ve zengin içerikleriyle yayın yapan D-Smart, D-SmartNet ile verdiği internet hizmetiyle her geçen gün daha fazla aboneye ulaşıyor. D-SmartNet, internet erişiminde 2018 yılı eylül sonu itibarıyla 400.000 abone barajını geçti.

D-SmartNet, dijital yaşamı herkese erişilebilir kılmak için farklı tarife ve fiyatlarla geniş seçenekler sunuyor. İhtiyaca uygun hız ve AKN seçenekleri ile kişiye özel internet paketlerinden seçim yapılabiliyor. Ayrıca televizyon ve internet hizmetini birlikte almak isteyenlere özel son derece cazip ikili paket seçenekleri mevcut.

D-Smart Genel Müdürü Oktay Demir “2007 yılından bu yana abonelerine en iyi şekilde hizmet verme gayreti içinde olan D-Smart’ın içinde bulunduğumuz rekabet ortamı ve ekonomik şartlarda bu başarıyı elde etmiş olmasından büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz” dedi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Usta oyuncu Alec Baldwin sette görüntü yönetmenini öldürdü!ABD'li ünlü aktör Alec Baldwin, film çekimleri sırasında kullandığı silahı ateşlemesi sonucu set ekibinden 1 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi yaralandı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler