Geri Dön

Dev birleşme yine olmadı! Reddedildi...

Fransız otomobil devi Peugeot üreticisi PSA'nın, rakipleri Fiat Chrysler ile birleşme girişimlerinin reddedildiği ortaya çıktı.

Dev birleşme yine olmadı! Reddedildi...

2019 başından bu yana süren PSA'nın birleşme görüşme kulis çalışmalarının başarısızlıkla sonuçlandığı ortaya çıktı.

Alman televizyon kanallarından N-TV'de yer alan habere göre, Fransız otomobil üreticisi PSA'nın ikinci defa denediği Fiat Chrysler ile birleşme hamlesi, Fiat Chrysler'in hisselerinin çoğunluğunu elinde bulunduran Angelli Ailesi tarafından reddedilmiş.

Birleşmenin gerçekleşmesi durumunda PSA'nın borsa hisselerini de kabul etmek durumunda olacak Fiat Chryslerin en büyük hissedarı Angelli Ailesi'nin istemediği, bundan dolayı da ikinci defa yapılan görüşme girişimlerinin gerçekleşmediği bildirilen haberde, iki rakip PSA ile Fiat Chrysler'in ortaklıkları durumunda, 45 milyar dolarlık sanayi devinin oluşacağı belirtildi.

Son dakika... Ümitcan Uygun'dan Aleyna Çakır itirafı!Türkiye'nin konuştuğu Aleyna Çakır olayında son dakika gelişmesi yaşandı. Ümitcan Uygun, Aleyna Çakır'ın ölümüyle ilgili açıklamalarda bulundu. Çok alkollü olduğunu belirten Uygun, özür diledi. İşte Aleyna Çakır olayında yaşanan son dakika haberleri...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber