Geri Dön

Dinamik şirketler geleceği belirler

Quick Sigorta CEO’su Levent Uluçeçen, yeni uygulamalar geliştirebilen ve gelişmelere hızla adapte olabilen dinamik sigorta şirketlerinin, belirleyici role sahip olacağını ifade etti

Dinamik şirketler geleceği belirler

Her geçen gün yeni bir gelişmeye sahne olan sigorta sektörünün geleceği hakkında açıklamalarda bulunan Quick Sigorta CEO’su Levent Uluçeçen, yeni uygulamalar geliştirebilen ve gelişmelere hızlı bir şekilde adapte olabilen dinamik şirketlerin önümüzdeki dönemde sektör içinde belirleyici bir rolü olacağını söyledi. Değişime uyum sağlamanın yolunun ise uygun iklimi sağlamaktan geçtiğini dile getiren Uluçeçen, konuyla ilgili şunları söyledi: “Her iklimin yetiştirdiği kendine özgü bitkiler var.
Sigortacılıkta da durum aynen böyle. Siz hem şirketiniz içinde ve hem de iş ortaklarınızla aranızda böyle bir iklim ve kültür yaratamazsanız, yenilikleri takip edebilmeniz ve yeni uygulamalar geliştirmeniz son derece zor. Biz Quick Sigorta olarak kendimizi bu iklime hazırlayarak yola çıktı. Şirket olarak sektöre bir değişim getireceğimizi söylüyoruz.”

Dinamik şirketler geleceği belirler
Sigorta sektörüne yeni soluk getireceğiz

Kuruldukları zamandan bu yana çok kısa bir sürede 1100 acentelik verdiklerini açıklayan Levent Uluçeçen, sözlerine şöyle devam etti:

“Quick Sigorta olarak bu kadar acenteliği kura yöntemiyle vermiyoruz. Bugün itibarıyla 760 bin poliçeye ulaştık. Diğer taraftan planladığımız çok sayıda yenilikçi ve ses getireceğine inandığımız projemiz var. Quick Sigorta olarak hayata geçirmek istediğimiz projelerin sadece çok küçük bir kısmını uygulamaya aldık. Acentelerimizle birlikte şu an Quick Sigorta’nın birinci fazındayız. İkinci faza geçtiğimizde sektörde çok büyük fark yaratacağız.

Bundan kimsenin şüphesi olmasın.” Şirket içinde çalışmalarını tecrübeli ama çekirdek bir kadroyla yürüttüklerini vurgulayan Uluçeçen, sözlerini şöyle sonlandırdı: “Biz içeride sadece 30 kişiyiz. Dışarıdaki işlerimizi tamamen outsource ettik. Quick Sigorta için yatay bir sistem kurduk. Yönetsel olarak da alışılagelmişten farklı bir yöntemle çalışıyoruz. Sektöre yeni bir soluk getireceğiz.”

Köprüden nehre atlayan ABD'li YouTuber kafatasını kırdıABD'li YouTuber Saa Fomba, Teksas eyaletinde yer alan Pennybacker Köprüsü'nden nehre atlayarak kafatasını kırdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber