Geri Dön

Dolar/TL yeni haftaya nasıl başladı? İşte piyasalarda son durum(27.04.2020)

Dolar/TL, yeni haftaya 6,97 seviyesinin hemen altında başladı. Analistler, teknik açıdan dolar/TL'de 7 seviyesinin direnç olarak öne çıktığını, 6,90'ın destek olarak izleneceğini kaydetti.

Dolar/TL yeni haftaya nasıl başladı? İşte piyasalarda son durum(27.04.2020)

Dolar/TL, bu sabah güne 6,97 TL seviyesinin hemen altında başladı. Aynı dakikalarda euro/TL ise 7.55 seviyesinde işlem görüyor.

Analistler, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının etkilerini ortaya çıkaran makroekonomik verilerin yayınlanmaya devam ettiğini, ABD'de 26 milyonu aşan işsiz sayısı ve son 11 yılın en düşüğüne gerileyen imalat sanayi satınalma yöneticileri endeksi (PMI) verilerinin doları gelişmekte olan ülke para birimlerine karşı desteklediğini söyledi.

Analistler, teknik açıdan dolar/TL'de 7 seviyesinin direnç olarak öne çıktığını, 6,90'ın destek olarak izleneceğini söylüyor.

 

İneğin karnından çıktı! Gözlerine inanamadılarHatay'ın Reyhanlı ilçesinde beslenme güçlüğü çektiği için ameliyat edilen ineğin karnından 15 kilogram ağırlığında halat ve çivi çıktı. Ameliyatta çıkanlara inanamadıklarını aktaran Besici Bülent Cemiloğlu, "İp, çivi ve birçok katı plastik atık hayvanımızın karnından çıktı ve kesilmekten kurtulmuş oldu. Bu zamana kadar yaşamasına çok şaşırdık ve çok şükür sağlığına kavuştu." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber