Geri Dön

DS 5 makyajını tazeledi ve geldi...

Citroen’den bağımsız hale gelen premium otomobil markası “DS”, makyajlanan DS5 modelini 1.6 lt (120 HP) dizel ve tam otomatik EAT6 vites kutusuyla Türkiye’de de satışa sundu. Araç, fabrika verilerine göre 100 km’de ortalama 4.0 lt yakıt tüketimiyle dikkat çekerken, 113 bin 400 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor..

DS 5 makyajını tazeledi ve geldi...

“Chic” ve “So Chic” donanım paketi seçenekleri bulunan yenilenmiş DS 5’te, zengin donanımlar bulunuyor. Üç bölmeli “kokpit cam tavan”ın standart sunulduğu “So Chic” paketine, istenirse “DS LED Vision” (Xenon ve LED far grubu), Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma, 7 inç dokunmatik ekran, navigasyon, geri görüş kamerası ve Head-up Display Ekranı gibi unsurlar eklenebiliyor.
Makyaj sırasında LED Vision farlar ile daha dinamik bir görünüm kazanan DS5, yenilenen radyatör ızgarası, DS Wings adı verilen zarif yeni logosuyla da daha estetik görünüme kavuştu.

Gerga Antik Kenti'nde ilk kazma vurulduAydın'ın Çine ilçesindeki 2 bin 600 yıllık tarihi Gerga Antik Kenti'nde protokolünde katılımı ile kazı çalışmalarında ilk kazma vuruldu. Kariada ve Gizemli Köy olarak da bilinen bölgede tapınak, çeşmeler, yıkılmış kayadan yapılmış heykeller ve içinde bulunan yaşam merkezinin gün yüzüne çıkarılması planlanıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber