Geri Dön

Dünyaya son sürat tekne ihracatı

Tekne üreticisi Sirena Marine salgın ile birlikte hijyenik ve korunaklı özel tatil yapabilme imkanı sunması sebebiyle tekne talebinin arttığını belirtti.

Dünyaya son sürat tekne ihracatı

Sirena Marine, Euphoria ve Azuree yelkenlileriyle Sirena Yachts olmak üzere üç markasını da kendi know - how’ıyla Bursa Orhangazi’deki tersanesinde ürettiğini, 800 kişinin çalıştığı Orhangazi’de 150 bin metrekare alandaki tesisinde üretimin aralıksız sürdüğünü kaydetti.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, Sirena Marine’in son dönemde özellikle Amerika pazarında tercih edildiği, geçtiğimiz aylarda imzaladığı anlaşmalarla, Avustralya, Yeni Zelanda ve Rusya’da da tekne satışına başlandığı bilgisi paylaşıldı.

Kısıtlamada sokağa çıktı, cezayı yiyince gazetecilere tükürdüSokağa çıkma kısıtlamasında araç ile sokağa çıkan 4 kişi Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin gerçekleştirdiği uygulamalara takıldı. Sürücü ve yanında bulunan 2 kişiye toplam 15 bin lira cezai işlem uygulanırken, görüntü alan gazetecilere de şahıslar tükürdü. Ayrıca bir başka uygulamada da 3 kişiye 16 bin 7 lira idari para cezası kesildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber