Geri Dön
EkonomiSON DAKİKA || Enflasyon rakamları nedir, 2 aylık enflasyon kaç çıktı 2021? Şubat ayı enflasyon oranı nedir?

SON DAKİKA || Enflasyon rakamları nedir, 2 aylık enflasyon kaç çıktı 2021? Şubat ayı enflasyon oranı nedir?

Enflasyon rakamları ile ilgili gelişmeleri gündemde merak ediliyor. Şubat ayı enflasyon rakamları açıklandı. TÜFE oranları araştırılıyor. Peki enflasyon rakamları nedir? İşte son dakika gelişmeleri...

SON DAKİKA || Enflasyon rakamları nedir, 2 aylık enflasyon kaç çıktı 2021? Şubat ayı enflasyon oranı nedir?

Enflasyon rakamları nedir? sorusunun cevabı merak ediliyor. Son dakika gelen bir habere göre; TÜİK şubat ayı enflasyon rakamlarını açıkladı. Enflasyon rakamlarının açıklanmasından sonra detaylar araştırılıyor. Peki şubat ayı enflasyon oranları neler?

ENFLASYON RAKAMLARI NEDİR?

Enflasyon şubatta yüzde 0,91 artarken, yıllık bazda yüzde 15,61 oldu.

TÜFE'de (2003=100) 2021 yılı Şubat ayında bir önceki aya göre %0,91, bir önceki yılın Aralık ayına göre %2,60, bir önceki yılın aynı ayına göre %15,61 ve on iki aylık ortalamalara göre %12,81 artış gerçekleşti.

İş insanını kaçırmışlardı! 'Hepimizin o evde öleceğimizi düşünüyordum'İstanbul’da iş insanı Veysi Ekin’in kendilerini polis olarak tanıtan kişiler tarafından kaçırılması ve işkence edilmesi davasında mahkeme sanıkları 23 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırdı. Veysi Ekin’in evinde rehin tutulduğu sanıklardan Emine Yolcu yaptığı son savunmasında, “Olayı ben ihbar ettim. Müştekiden 1 kuruş bile istemedim. Hepimizin o evde öleceğini düşünüyordum” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler