Geri Dön
EkonomiEPDK, 'TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi' aldı

EPDK, 'TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi' aldı

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında Türk Standartları Enstitüsünce (TSE) verilen "TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi"ni almaya hak kazandı.

EPDK, 'TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi' aldı

EPDK'den yapılan açıklamaya göre, TSE, işverenlerin salgını etkili bir şekilde yönetmeleri ve salgın konusunda iş yerinde farkındalığı artırmak amacıyla bir kılavuz yayınlamış, kılavuzdaki şartları yerine getiren kuruluşlara söz konusu belgeyi vereceğini duyurmuştu.

Bu kapsamda, belirlenen kriterleri karşılayan, hizmet binasında gerekli önlemleri alarak bütün personelinin farkındalığını artıran EPDK, Kovid-19 salgınıyla mücadele kapsamında TSE tarafından verilen "TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi"ni almaya hak kazandı. 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yeni Türkevi Binası Açılış Töreni'ne katıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, New York’ta “Yeni Türkevi Binası Açılış Töreni”nde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, "Türkiye, bu eserle beraber büyüklüğünü, birikimini ve artan gücünü yansıtan bir başyapıt ortaya çıkardı." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler