Geri Dön

FastPay ile A101’de süratli alışveriş...

DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, “A101 ile yapılan anlaşma kapsamında fastPay ile yapılacak ilk alışverişte 10 TL ve alışveriş tutarının yüzde 10’u fastPay bakiyesine anında hediye olarak yüklenecek. Yüzde 10 iade fırsatı kampanya süresi boyunca toplamda 35 TL olmak üzere devam edecek” dedi. DenizBank ve A101 arasında A101 mağazalarında Türkiye’nin ilk dijital cüzdanı fastPay ile temassız ödeme dönemini başlatan iş birliği imza töreni gerçekleştirildi.

FastPay ile A101’de süratli alışveriş...

DenizBank Genel Müdürü Ateş, bu işbirliğiyle nakitsiz, QR kod ile hızlı alışveriş gerçekleştirileceğini belirtti. Ateş, fastPay’in kullanımına elektrik şirketleriyle başladıklarını, Galatasaray’da nakitsiz stadyum, Belbim ile İstanbulkart kullanımında yaygınlaştırdıklarını ifade ederek, şöyle konuştu:

“Amacımız sürat ve yaşam kalitesini yükseltmek. Türkiye’deki hane halkının yüzde 35’inin banka kartı yok. Bunu nasıl sisteme getireceksiniz? Burada A101 karşımıza çıkıyor. Geniş kitlelere yaygın hizmet veren, çoğu kez kredi kartı bile olmayan ve nakit alışveriş yapan müşterileri bulunan, birim maliyeti ve işlem sayıları bakımından büyük hareketi olan A101 ile güçlerimizi birleştirdik.”

100 TL’lik A101 hediye çeki alana DenizBank’ın 2 bin TL’lik 6 ay sıfır faizli kredi verdiğini de ifade eden Ateş, bunu 22 bin kişinin kullandığını dile getirdi.

‘Verimlilik sağlar’

A101 Üst Yöneticisi (CEO) Erhan Bostan ise A101’in indirimli market zinciri olduğunu, Türkiye’de 8 bin 615 mağazanın çalıştığını, Türkiye’de 973 kaymakamlık bulunduğunu, 932’sinde A101’in yer aldığını, yaz sonunda bunun 950’ye çıkacağını söyledi.

Bostan, verimliliğin her aşamasının kendileri için önem taşıdığını belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Günde yaklaşık 3,5 milyon kişi A101’i ziyaret ediyor. Bu da 2019 için yaklaşık 1,3 milyar fişe karşılık geliyor. Her ay Türkiye nüfusundan oldukça fazla kitle A101’de alışveriş yapıyor. Bu yıl da oldukça iyi geçiyor. Tahmin ediyorum ki bu yıl geçen yıla oranla yüzde 40 büyüme gerçekleştireceğiz. FastPay ile cep telefonunuzu yan çeviriyorsunuz, ödemenizi yapıp geçiyorsunuz.”

Otobüsün camından direk girdi, şoförü kıl payı ölümden döndüGAZİOSMANPAŞA'da kamyon dorsesine takılan kablo, bağlı bulunduğu elektrik direğini yerinden söktü. Kaldırımdan sökülen direk, durağa yanaşmakta olan otobüsün ön camından içeri girdi. Son anda eğilerek kendisini sola atan otobüs şoförü kıl payı ölümden döndü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber