Geri Dön
EkonomiFaturaları 9 taksitte ödeme imkanı

Faturaları 9 taksitte ödeme imkanı

Limak Şirketler Grubu’nun finansal teknolojileri içeren dijital hizmetler platformu Oldubil, kullanıcılarına birçok kurum faturasını anlaşmalı finans kuruluşları üzerinden 9 aya kadar taksitlendirme imkanı sağlıyor. Oldubil hesabına 7/24 para yükleyebilen kullanıcılar, cep telefonundan elektriğe kadar pek çok kurumun faturasını hızlıca ödeyebiliyor.

Faturaları 9 taksitte ödeme imkanı

Sadece ad - soyad ve telefon numarası girerek kısa sürede kayıt olunabilen mobil uygulama ile kullanıcılar, Mastercard lisanslı ücretsiz bir sanal karta sahip oluyor. Sanal kart internet alışverişleri için de güvenli bir ödeme yöntemi sunuyor. Yıllık hesap işletim ücreti alınmayan kullanıcılar uygulama üzerinden ya da anlaşmalı noktalardan temassız özellikli fiziksel kart talebinde de bulunabiliyor. Kullanıcılar harcama yaptıkça yüzde 3 ile yüzde 12 arasında değişen oranlarda para iadesi kazanıyor.

Oldubil kullanıcıları, banka hesapları olmasa bile 7/24 para gönderip alma, tüm işyerlerinde ve internette ödeme yapma ve anlaşmalı işyerlerinde üst sınır olmadan anında nakit iadesi kazanma gibi avantajlardan yararlanırken, hazır limit özelliği ile kredi skoru sorgulamaksızın fatura ödeme ve kredi kartsız taksitlendirme kolaylığı sağlıyor.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Şebeke suyu patladı, cadde molozlarla kaplandıSivas'ta kent merkezinde ana şebeke suyu hattının patlamasıyla çevredeki birçok dükkan suyla doldu, cadde molozlarla kaplandı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler