Geri Dön
EkonomiFinansal Kapsayıcılık Ödülü aldı

Finansal Kapsayıcılık Ödülü aldı

EMEA Finance tarafından bu yıl on üçüncüsü düzenlenen “Europe Banking Awards  Avrupa Bankacılık Ödülleri” kapsamında pandemi sürecinin getirdiği zorluklar, değişen çalışma ortamı ve öngörülemez koşullara karşı proaktif davranarak müşterilerine ve toplumlarına destek olan finans kuruluşları ödüllendirildi.

Finansal Kapsayıcılık Ödülü aldı

Bu yıl da “Türkiye’nin En İyi Bankası” seçilen Akbank, finansal kaynaklara erişimi kısıtlı kesimler için ortaya koyduğu ürün ve hizmetlerle de ‘Orta ve Doğu Avrupa’ ile ‘Bağımsız Devletler Topluluğu’ Bölgelerinin Finansal Kapsayıcılık ödülüne layık görüldü.

Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, Finansal Kapsayıcılık Ödülü ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

“Finans sektörünün kapsayıcı olmasının, özellikle Türkiye gibi gelişmekte olan ekonomilerin sürdürülebilir kalkınmasını sağlama konusunda çok önemli olduğuna inanıyoruz. Türkiye’nin geleceğine ve barındırdığı potansiyele inanan bir banka olarak finansal kapsayıcılığının artmasına yönelik çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

Isparta’da gece görüşlü helikopterler yangına müdahale ediyorIsparta'da Sütçüler ilçesinde meydana gelen orman yangınının 4'üncü gününde hem karadan hem havadan söndürme çalışmaları devam ediyor. Gün boyunca 6 helikopter ve 1 uçakla havadan, çok sayıda itfaiye aracı, arazöz, sulama tankeri, iş makinesi ve dozerlerle de karadan müdahale edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler