Geri Dön
Ekonomi'Avrupa bankalarının gelirlerindeki toparlanma 3. çeyrekte devam edecek'

'Avrupa bankalarının gelirlerindeki toparlanma 3. çeyrekte devam edecek'

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Avrupa'nın önde gelen bankalarının 2021 yılının üçüncü çeyreğinde gelirlerindeki iyileşme eğiliminin devam etmesinin beklendiğini duyurdu.

'Avrupa bankalarının gelirlerindeki toparlanma 3. çeyrekte devam edecek'

 

Kredi derecelendirme kuruluşundan yapılan açıklamada, Avrupa merkezli önde gelen bankaların gelirlerindeki toparlanmanın bu yılın üçüncü çeyreğinde devam etmesinin beklendiği, fakat bu toparlanmanın yılın ilk çeyreğine kıyasla daha yavaş gerçekleşebileceği kaydedildi.

Açıklamada, kredi derecelendirme kuruluşu tarafından değerlendirilen Avrupa’nın 20 büyük bankasının halihazırda karlarının salgın öncesindeki döneme kıyasla daha yüksek olduğu belirtildi.

Fitch Ratings’in açıklamasında, Avrupa’da bankaların büyük çoğunluğunun dinamik sermaye piyasalarının ve ticari bankacılıktaki toparlanmanın etkisiyle güçlü bir gelir performansı sergilediği aktarıldı.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Takla atan aracı bırakıp kaçtılarBursa'nın İnegöl ilçesinde kavga ihbarına giden polis ekiplerini gören şüphelilerin kaçtığı hafif ticari araç takla attı. Takla atan araçtan çıkan 3 şüpheli, yaya olarak kaçıp, kayıplara karıştı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler