Geri Dön

‘Gönül kumbaraları’ tebessüme dönüşüyor

Panasonic Life Solutions Türkiye, sürdürülebilir kalkınmanın insana ve topluma yatırım ile gerçekleşeceğine inanan bir yaklaşım ile yaşama değer katan kurumsal sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirdiklerini açıkladı.

‘Gönül kumbaraları’ tebessüme dönüşüyor

Çalışanların, gönüllülük konusundaki duyarlılığını desteklemek amacı ile şirket tesislerinde ‘Gönül Kumbarası’ uygulamasını sürdürüyor. Çalışanlar ister kullanım fazlası oyuncak ve kırtasiye malzemelerini, isterse de yeni alacakları malzemeleri bu kumbaraya atıyor. Kumbara yine çalışanlardan oluşan bir grup gönüllü tarafından açılarak malzemeler ayrıştırılıp, ambalajlanıyor ve ihtiyaç sahibi bir okulun öğrencilerine gönderiliyor.

Panasonic Life Solutions Türkiye İK ve Kurumsal Gelişimden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Mutlu Kutlu, “Tüm faaliyetlerimizi ‘Daha İyi Bir Yaşam, Daha İyi Bir Dünya’ hedefi ile yürütmekteyiz” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurmuştu! Yapımına başlandıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tarabya'daki Huber Köşkü'nden video konferans yöntemiyle düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nin toplantısının ardından yaptığı açıklamada koronavirüs salgınıyla İstanbul’a iki yeni salgın hastanesi yapılacağını söyledi. Yapılacak hastanelerden biri olan Sancaktepe’de çalışmalar başladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber