Geri Dön
EkonomiAltın fiyatları güncel rakamlar | Gram altın fiyatı bugün ne kadar? (23 Haziran 2020)

Altın fiyatları güncel rakamlar | Gram altın fiyatı bugün ne kadar? (23 Haziran 2020)

Altın fiyatları bugün ne kadar? sorusu yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Haziran ayının son haftasında yükselen altın fiyatları vatandaşlar meraklandırdı. Peki gram altın, çeyrek altın, yarım altın ve tam altın fiyatlarının alış ve satış durumunu haberimize ekledik. İşte bugün altın almak ve ya altın bozdurmak isteyenleri yakından ilgilendiren altın fiyatları...

Altın fiyatları güncel rakamlar | Gram altın fiyatı bugün ne kadar? (23 Haziran 2020)

Son dakika haberleri...Bugün altın alışverişi yapmayı düşünenler günün ilk saatlerinde altın fiyatları için arayışa koyuldu. Kimi yatırım amaçlı altın almayı düşünürken, kimi ise hediyelik altın almayı düşünüyor. Genel olarak altın almak isteyenler, altının satış fiyatını öğrenmek istiyor. Var olan altınını Türk lirasına çevirmek isteyenler ise altının alış fiyatını bilmek istiyor. Geçtiğimiz aylarda bir dönem rekor seviyelere yükselen altın fiyatları, daha sonra ciddi düşüş yaşadı. Nisan ayında yükselerek herkesi oldukça şaşırtan altın fiyatları, Mayıs ayında düşüşe geçti. Peki Haziran ayını altın fiyatları nasıl kapayacak? Haziran ayının son haftası yükselen gram, çeyrek, yarım, tam altın fiyatları kaç TL?

ALTIN FİYATLARI

GRAM ALTIN FİYATI

Alış Fiyatı:385,39 TL Satış Fiyatı:386,61 TL

ÇEYREK ALTIN FİYATI

Alış Fiyatı:628,10 TL Satış Fiyatı:632,80 TL

YARIM ALTIN FİYATI

Alış Fiyatı:1.252,40 TL Satış Fiyatı:1.264,10 TL

TAM ALTIN FİYATI

Alış Fiyatı:2.504,80 TL Satış Fiyatı:2.520,50 TL

GÜNCEL ALTIN FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Kızlarının İsrail hava saldırısı korkusunu yenmeye çalışan Gazzeli baba hayatını kaybettiAbluka altındaki Gazze Şeridi'nde, İsrail savaş uçaklarının bombardımanı sırasında kızlarının yaşadığı korkuyu dikkatlerini dağıtarak yenmeye çalıştığı anları kaydederek sosyal medyada paylaşan Ahmed Mansi isimli Filistinli babanın, hava saldırısında hayatını kaybettiği ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler