Geri Dön

4 Şubat altın fiyatları tablosu! Gram altın fiyatı - çeyrek altın fiyatı ne kadar?

Altın fiyatları son durum araması büyük ilgi görüyor. 4 Şubat 2020 Salı günü altın almak veya altın bozdurmak isteyen vatandaşlar, altın kaç para merak ediyor. Gram altın fiyatı, çeyrek altın fiyatı ne kadar olduğu araştırılırken, altın alış fiyatı ve altın satış fiyatı da oldukça merak ediliyor. Altın fiyatları bugün ne kadar? Gram, Çeyrek, Yarım, Tam altın fiyatı ne kadar? Güncel altın fiyatları tablosu!

4 Şubat altın fiyatları tablosu! Gram altın fiyatı - çeyrek altın fiyatı ne kadar?

Altın fiyatları için sabahın ilk ışıklarında arayış başladı. Haftanın ikinci gününde merakla araştırılan altın fiyatları bugün ne kadar oldu? Gram altın fiyatının ne kadar olduğunu öğrenmek isteyenler, ardından çeyrek altın fiytaı, yarım altın fiyatı, tam altın fiyatı hakkında da bilgi almak istiyor. Ekonomi haberlerini yakından takip ederken, güncel altın fiyatlarını öğrenmek isteyenler, gram altın fiyatıı ne kadar? Çeyrek altın fiytı kaç para? aramalarını sürdürüyor. İşte hediyelik veya yatırım amaçlı altın almak veya bozdurmak isteyenler için güncel altın fiyatları haberimizde...

ALTIN FİYATLARI

GRAM ALTIN FİYATI NE KADAR?

Gram altın alış fiyatı 301,27 TL / Gram altın satış fiyatı 301,34 TL

ÇEYREK ALTIN FİYATI NE KADAR?

Çeyrek altın alış fiyatı 481,97 TL / Çeyrek altın satış fiyatı 492,88 TL

YARIM ALTIN FİYATI NE KADAR?

Yarım altın alış fiyatı 960,93 TL / Yarım altın satış fiyatı 985,75 TL

TAM ALTIN FİYATI NE KADAR?

Tam altın alış fiyatı 1.988,14 TL / Tam altın satış fiyatı 2.037,83 TL

GÜNCEL ALTIN FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

4 Şubat altın fiyatları tablosu Gram altın fiyatı - çeyrek altın fiyatı ne kadar

 

'Maske tak' diye uyaran güvenlik görevlisine testereyle saldırdıKocaeli Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde bir kişi, kendisini maske takması konusunda uyaran güvenlik görevlisine otomobilinin bagajından aldığı testereyle saldırmaya çalıştı. O onları sosyal medya hesabından paylaşan hastane başhekimi Mustafa Güneş, "Sırf toplumun sağlığını koruma amacıyla yapılan bu uyarıya arabasından çıkardığı testere ile saldıran bu şahsı şiddetle lanetliyorum" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber