Geri Dön

İnternette taahhüde son

Telekom operatörü TurkNet, ‘özgür iletişim’ anlayışına geçti.

İnternette taahhüde son

Firma, özgür iletişimle bireysel tüketicilerin ev içi iletişim ihtiyaçlarını tek ve net bir paket içerisinde ‘her şey dahil’ mantığıyla karşılıyor. Bunun için de taahhüt istemiyor. ‘Özgür İletişim’le TurkNet, 150 GB Adil Kullanım Kotalı (AKN) hızlı, sınırsız internet, evden yurtiçi, yurtdışı, GSM ayrımı olmaksızın her yöne 1000 dakika konuşmayı ayda 59.99 TL’lik fiyatla tüketicilere sunuyor.
TurkNet Genel Müdürü Cem Çelebiler, bu yeni yaklaşımda ana odağın tüketicilerin beklentileri olduğunu söyledi. Çelebiler, “Beklentilere kulak verdiğimizde, yüksek hızlı internetin ancak yüksek AKN ile bir anlam ifade edebileceğini anladık. Telefon tarafında ise tüketicilerin günün belli saatlerinde sadece belirli yönlere arama yapabiliyor olmaktan memnun olmadıklarını fark ettik. Özgür İletişimle, tüketicilerimize, onların ihtiyaçlarını tek pakette, tek faturada ve fazlasıyla karşılayacağımızı, yalın ve net olacak faturalarında, onlara ek bedeller ödetmeyeceğimizi taahhüt ediyoruz. Bunun karşılığında ise onlardan herhangi bir taahhüt istemiyoruz” dedi.

Yanan elektrik teline tekme atması korkuttuTekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde bir kişinin, direkten koparak yere düşen ve alev alan elektrik teline tekme attı. O anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber