Geri Dön
EkonomiİşCep’ten esnaf ve KOBİ’ye dijital çözüm

İşCep’ten esnaf ve KOBİ’ye dijital çözüm

İş Bankası, esnaf ve KOBİ’lerin ticaret hayatını kolaylaştırmak ve onlara hız kazandırmak için dijital finansal çözümleri sunmaya devam ettiğini duyurdu.

İşCep’ten esnaf ve KOBİ’ye dijital çözüm

EKONOMİ SERVİSİ  - Bankadan yapılan açıklamaya göre, İşCep’in ÇekCepte özelliği ile henüz vadesi gelmemiş çekler kolayca nakde çevrilebiliyor. Esnaf ve KOBİ’ler çeklerinin karşılığında kredi kullanmak için saniyeler içerisinde başvuruda bulunabiliyor. Böylece bir yandan işlerine devam ederken, diğer yandan alacaklarının vadesini beklemeden, ödemelerinin tarihini planlayabiliyor.

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek, konuyla ilgili şöyle konuştu:

“ÇekCepte uygulaması ödeme sistemleri içinde yoğun olarak kullanılan çekli işlemlere yeni bir soluk getirecek. İşCep üzerinden karekodu okutulan çekin bir tür röntgenini çekiyoruz ve başvuru sonucunu saniyeler içinde müşterimize iletiyoruz. Müşterilerimiz de aldıkları bu hızlı ön onaydan sonra çekle birlikte şubeye 2 iş günü içinde başvurarak son derece süratli bir şekilde başvurularını sonuçlandırabiliyorlar.”

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
'Sosyal medya' tartışması kanlı bittiAntalya'da Yiğit A.A. (28), sosyal medya paylaşımları nedeniyle tartışıp otomobiliyle evinin önüne gelen uzaktan akrabası Erdoğan Öztürk'ü (47), balkondan pompalı tüfekle ateş açarak öldürdü.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler