Geri Dön
Ekonomiİstanbul’da Sorbonne MBA programı düzenlenecek

İstanbul’da Sorbonne MBA programı düzenlenecek

Paris Sorbonne Üniversitesi ve BMI Business School İstanbul iş birliğinde Türkiye'de International Executive MBA programı düzenlenecek. Sorbonne Üniversitesi’nin Paris, Pekin, Rio de Janeiro gibi önemli başkentlerdeki üniversiteler ile düzenlediği International Executive MBA programı eylül ayında İstanbul’da başlayacak. Kurumların üst ve orta düzey yöneticilerini, değişen dünyanın rekabetçi ortamında vizyoner bakış açısına sahip yetkin liderlere dönüştürmek için özel olarak tasarlanan program, Paris ve İstanbul arasında bir gelişim köprüsü kurmayı hedefliyor.

İstanbul’da Sorbonne MBA programı düzenlenecek

 

Verilen bilgiye göre, International Executive MBA programı, geleceğin dünyasında küresel yönetici iklimine entegre olmuş, Türkiye’nin uluslararası arenada ekonomisine yön verecek yetkinlikte yöneticilerin ihtiyaç duyduğu akademik standartlarda hazırlandı. 14 ayı ders dönemi ve son 4 ayı bitirme projesi dönemi olmak üzere 18 aylık bir süreyi kapsayan programda her modül ayda bir hafta çarşamba-pazar günleri arasında gerçekleştirilecek.

İki ayı Paris'te

Dijital Dönüşüm, Bilişim Sistemlerinin Stratejik Yönetimi, Uluslararası ve Kültürlerarası Yönetim, Operasyonlar ve Tedarik Zinciri Yönetimi ile Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi gibi farklı eğitim modüllerinin Sorbonne Üniversitesi’nin ve Türkiye’nin dünyaca ünlü akademisyenleri tarafından anlatılacağı programın 12 ayı İstanbul’da, 2 ayı Paris’te düzenlenecek. Programı başarıyla tamamlayan katılımcılar, Sorbonne Üniversitesi’nin Executive MBA/Yöneticiler için İşletme Yüksek Lisans diplomasına hak kazanacak.

Derin bir perspektif

BMI Business School İstanbul Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Altunkaya, programla ilgili şunları söyledi: “Paris Sorbonne Üniversitesi ve BMI Business School, sundukları olanaklar ile işlerinde ufkun da ötesini görebilecek, motivasyonunu ve bakış açısını geniş tutan yöneticileri yetiştirme gayesi güdüyor. Program mezunları, Sorbonne Üniversitesi mezunlar topluluğu üyesi olarak yaşam boyu sürece küresel bir mezun ve network ağına sahip olabilecek. Eğitim seanslarının yanı sıra Türkiye’nin lider firmalarının üst düzey yöneticileri ile deneyim paylaşımı seansları, yönetim simülasyonları, liderlik, kişisel gelişim ve koçluk seansları ve takım uygulama çalışmaları aracılığı ile benzersiz bir gelişim yolculuğu vaat ediyor.”

Programın detaylarına www.bmieducation.com adresinden ulaşılabilir.