Geri Dön

Kampüslere yüksek hızlı internet

Turkcell’in yeni hayata geçirdiği proje ile üniversite öğrencileri kampüslerinde yüksek hızlı internet kullanabilecek. Şirket bu hizmeti Türkiye genelinde Turkcell Wi-Fi noktalarının bulunduğu 50’den fazla üniversite kampüsünde başlattı.

Kampüslere yüksek hızlı internet

1 milyon kişiye hizmeti ulaştırdıklarını belirten Turkcell Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ceyhun Özata, “Kısa bir süre içerisinde tüm Türkiye’deki üniversite öğrencilerini kapsamak için de çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Ücretsiz 1 GB

Kampüslerdeki Turkcell Wi-Fi noktalarında tüm operatör abonelerine ücretsiz aylık 1 GB internet sunuluyor.

Kampüslere yüksek hızlı internet

 

Profesörden maske uyarısı: Çocuklara renkli maske almayınKoranovirüs salgınında okullarda yüz yüze eğitime geçilmesiyle birlikte bazı veliler miniklerin arkadaşlarıyla okulda maskelerini değiştirdiğine dikkat çekti. Çocukların maskelerini birbirleriyle değiştirmelerinin son derece riskli olduğunu ifade eden Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Bülent Ertuğrul, ailelerin çocuklarını çizgi film karakterli maskeler yerine, koruyucu etkisi yüksek cerrahi maskelere yönlendirmesinin maske değişiminin önüne geçeceğini kaydetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber