Geri Dön
EkonomiKaybolmayan chIp - para

Kaybolmayan chIp - para

Axess, “Axess Kazandırır” söyleminin altını bir kez daha çizerek, kaybolmayan chip-paralar ile müşterilerine kazandırmanın yanında biriktirme ayrıcalığını da sağladığını duyurdu.

Kaybolmayan chIp - para

Akbank’dan yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Strateji, Dijital Bankacılık ve Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Burcu Civelek Yüce, Axess’in kaybolmayan chip-paraları ile sektörde büyük bir yeniliğe daha imza attığını belirtti. Yüce, sözlerini şöyle sürdürdü:

5 milyon kullanıcı

“18 yıldır müşterilerine harcarken kazandıran Axess, 5 milyonu aşkın kullanıcısıyla Türkiye’de her 10 işlemden 1’inde tercih ediliyor. Yıl boyunca kampanyalarımızı takip eden Axess sahiplerine milyonlarca lira chip-para kazandırıyoruz. Bugün itibarıyla Axess sahipleri için benzersiz bir dönem başlıyor. Kampanyalardan kazanılan chip-paralar artık silinmeyecek, Axessliler kazandıkları chip-paraları zaman kısıtı olmaksızın diledikleri gibi biriktirebilecek.

Chip-paraları kolayca biriktirmek için yapılması gereken, Türkiye’nin “kullanıcılarının harcama alışkanlıklarına özel” kampanyalar sunan  ilk ödeme sistemleri uygulaması olan Axess Mobil’i takip ederek her ay yüzlerce kampanyadan dilediğine katılmak.” 

Down sendromlu Tuğba’nın gelinlik ve düğün hayali gerçek olduGaziantep'te down sendromlu Tuğba Kınacı'nın (28), gelinlik giyip evlenme hayali, rehabilitasyon merkezindeki öğretmenleri tarafından gerçekleştirildi. Gelinlik giyip, kuaförde saç ve makyajı yaptırılarak fotoğraf çektiren Tuğba Kınacı, rehabilitasyon merkezinde gerçekleştirilen sembolik düğünde davul zurna eşliğinde halay çekip eğlendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler