Geri Dön
EkonomiKoru Sigorta yapılandırmayı sürdürüyor

Koru Sigorta yapılandırmayı sürdürüyor

Koru Sigorta 2018 yılında başlattığı satış organizasyon yapısı değişikliği doğrultusunda bölge yapılanmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Koru Sigorta yapılandırmayı sürdürüyor

2018 yılında yeni bölgelerini hayata geçirmeye başlayan Koru Sigorta, son olarak açtığı Kocaeli Bölge ile toplam bölge sayısını 2019 yılı itibarıyla 12 adede çıkardı. Saha yapılanmaları ile bilgi veren Koru Sigorta Acenteler ve Pazarlama Direktörü Barış Tabakoğlu, günümüzde hizmet sektöründe en önemli konulardan birinin zamanı iyi yönetebilmek ve ulaşılabilir olmak olduğunu söyledi. Tabakoğlu, “Saha yapılanmalarımızdaki kurgumuz, her bölgemizin hizmet verdiği alanı daha etkin kullanmasını sağlamak ve acentelerimiz ile daha yakın ilişkiler kurabilmek üzerine oluşturuldu. Acentelerin ulaşılabilirlik beklentilerine bu şekilde cevap verdik” dedi.

Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu ( 26 Temmuz 2021 )Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu belli oldu. Türkiye'de son 24 saatte 224 bin 198 Kovid-19 testi yapıldı, 16 bin 809 kişinin testi pozitif çıktı, 63 kişi hayatını kaybetti. Kovid-19'la mücadele kapsamında son 24 saatte birinci, ikinci ve üçüncü doz toplam 1 milyon 323 bin 982 aşı uygulandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler