Geri Dön

Koru Sigorta yapılandırmayı sürdürüyor

Koru Sigorta 2018 yılında başlattığı satış organizasyon yapısı değişikliği doğrultusunda bölge yapılanmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Koru Sigorta yapılandırmayı sürdürüyor

2018 yılında yeni bölgelerini hayata geçirmeye başlayan Koru Sigorta, son olarak açtığı Kocaeli Bölge ile toplam bölge sayısını 2019 yılı itibarıyla 12 adede çıkardı. Saha yapılanmaları ile bilgi veren Koru Sigorta Acenteler ve Pazarlama Direktörü Barış Tabakoğlu, günümüzde hizmet sektöründe en önemli konulardan birinin zamanı iyi yönetebilmek ve ulaşılabilir olmak olduğunu söyledi. Tabakoğlu, “Saha yapılanmalarımızdaki kurgumuz, her bölgemizin hizmet verdiği alanı daha etkin kullanmasını sağlamak ve acentelerimiz ile daha yakın ilişkiler kurabilmek üzerine oluşturuldu. Acentelerin ulaşılabilirlik beklentilerine bu şekilde cevap verdik” dedi.

Yerli ilaç devi şirket açıkladı! Corona virüse umut olacak ilaçCorona virüse umut olacak ilaç Türkiye'de üretilmeye başlandı. Alınan bilgilere göre ilk parti üretildi ve Sağlık Bakanlığı'na teslim edildi. Corona virüs tedavisinde kullanılan bu ilaç ilk gün 4 tablet daha sonra ise 7 ve 10 gün içinde ikişer talep olarak kullanılıyor. Yani bir hastaya 2 kutu düşüyor. Bu ilacın corona virüs tedavisine iyi geldiği düşünülüyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber