Geri Dön

KRİZDE ADASINI SATAN SATANA

Dünya jet sosyetesi adalarını satıyor. İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre Karayipler’den İskoçya’ya kadar dünya genelinde satılık 600 ada var.

KRİZDE ADASINI SATAN SATANA

Fiyatları da 50 bin dolardan 100 milyon dolara kadar değişiyor. 2006 yılından beri satılık ada sayısının 3 kat arttığını belirten Daily Mail, bunun nedenleri arasında krizi ve adaların bakımının çok masraflı olmasını saydı. Hollywood yıldızı Nicolas Cage’in Bahamalar’daki adasını 3 milyon dolara sattığını, şarkıcı Celine Dion’un Kanada’daki adasını 30 milyon dolara satmaya çalıştığını yazan gazete Microsoft’un kurucularından Paul Allen’ın da ABD’nin Washington eyaletindeki adası için 13 milyon dolara müşteri aradığını belirtti. Hollywood yıldızları Johnny Depp ve Vanessa Paradis ayrılıkları sonrası Bahamalar’daki adalarını elden çıkarmaya çalışıyor.

Yanan elektrik teline tekme atması korkuttuTekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde bir kişinin, direkten koparak yere düşen ve alev alan elektrik teline tekme attı. O anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber