Geri Dön

Meghan Markle’a Türk kozmetik teklifi

İngiliz Kraliyet ailesinin ‘asi’ gelini Düşes Meghan Markle, şu sıralar bir Türk markasına yatırım yapma seçeneğini değerlendiriyor.

Meghan Markle’a Türk kozmetik teklifi

Türkiye’de yeşerip, ABD’de büyüyen Seda Custom Skincare isimli kozmetik markası, Meghan Markle’ın dikkatini çekti. Bir süre önce İngiltere Kraliyet Ailesi’ndeki üst düzey görevlerinden çekildiklerini açıklayan Prens Harry ve Düşes Meghan Markle, yılın bir kısmını Amerika Kaliforniya Montecito bölgesinde geçiriyor. Burada ofisi bulunan Seda Custom Skincare markası, Markle’a işbirliği yapma teklifinde bulundu. Yapay zeka teknolojisi kullanarak kişiye özel kozmetik üreten marka, Kraliyet ailesi fertlerinin yenilikçi iş fikrine açık olduğunu ve teklifin değerlendirme aşamasında olduğunu açıkladı.

İncelemeye başladı

Seda Custom Skincare markasının kurucusu Seda Sakacı Çelik, “Türkiye’den çıkan bir global markayız. ABD’de Kaliforniya’da iki mağazamız var ve yıl sonuna kadar sayımızı altıya çıkarmayı hedefliyoruz. Düşes Meghan’ın Kaliforniya’ya yerleşme kararından sonra kendisine iş ortaklığı teklifinde bulunduk. Kendisinin bu teklifi incelediği ve düşündüğü bize iletildi” dedi.

İstanbul'da PKK operasyonu: Gözaltılar varİstanbul Emniyet Müdürlüğü, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'ne (TEM) bağlı polis ekipleri, il genelinde terör örgütü PKK'ya yönelik daha önceden belirlenen adreslere eş zamanlı operasyon düzenlendi. Operasyon kapsamında girilen adreslerde arama yapan polis ekipleri çok sayıda kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınanlar sorgulanmak üzere İstanbul Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber