Geri Dön
Ekonomi19 Ağustos Milli Piyango bilet sorgulama nasıl yapılır? Milli Piyango çekiliş sonuçları belli oldu mu?

19 Ağustos Milli Piyango bilet sorgulama nasıl yapılır? Milli Piyango çekiliş sonuçları belli oldu mu?

Milli Piyango çekilişi bugün gerçekleşiyor. Sisal Şans ile kazandırmaya başlayan Milli Piyango yeni dönemde çok daha fazla kazandırıyor. Son olarak 9 Ağustos'ta gerçekleştirilen Milli Piyango çekilişinde 3 milyon TL büyük ikramiye ödülü vardı. Peki, bugün gerçekleşecek olan Milli Piyango çekilişinin sonuçları belli oldu mu?

19 Ağustos Milli Piyango bilet sorgulama nasıl yapılır? Milli Piyango çekiliş sonuçları belli oldu mu?

Milli Piyango çekilişi için nefesler tutuldu. Her ayın 9, 19 ve 29'unda yapılan. Ayrıca resmi günlerde özel çekilişler gerçekleştirilen Milli Piyango'da bugün çekiliş var. Milli Piyango çekilişi saat 15.30'da başladı.

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

MİLLİ PİYANGO OYNAMANIN KURALLARI NELER?

Milli Piyango bilet tipleri üçe ayrılır; Tam Bilet, Yarım Bilet ve Çeyrek Bilet. Oynanan ve kazanılan bilet yarım bilet ise ikramiyenin yarısı; çeyrek bilet ise ikramiyenin çeyreği kazanılır!

Kazanan kategoriler çekilişlerde değişkenlik gösteriyor ve Milli Piyango’da iki tane özel kategori bulunuyor. Amorti, son kazanan kategoridir. Birincisi 0-4 arasından ikincisi 5-9 arasından olmak üzere iki basamak çekiliyor. Son basamağı bu iki sayıdan biri olan biletler amorti ikramiyesi kazanıyor!
Teselli kategorisi, en büyük ikramiyeyi kazanan bilet numarasının her basamağındaki numaraya göre bir farklılık gösteren ikramiyedir. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/milli-piyango/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

TÜM ÇEKİLİŞLER CANLI YAYINLANIYOR!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

MİLLİ PİYANGO ONLİNE OLARAK OYNANABİLİYOR

Milli Piyango oyunu artık online platformda. Bilet almak için Millipiyangoonline.com'dan bilet numarasını seçerek alabilirsiniz.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Türk- İş asgari ücret için tarih verdiMilyonların gözü yeni yılda geçerli olacak asgari ücrete çevrilmiş durumda. Türk-İş Genel Sekreteri Nazmi Irgat asgari ücretin sonuçlanacağı gün için yeni bir tarih verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler