Geri Dön

Ne kadar emekli maaşı alırım? 2019 Emekli maaşı hesaplama

Emeklilik yaşına yaklaşan binlerce vatandaş ne kadar emekli maaşı alırım sorusuna yanıt aramaya devam ediyor. İş hayatında uzun süreler boyunca çalışan ve prim ödeyen vatandaşlar emekli maaşı hesaplama işleminin nasıl yapıldığını sorguluyor. Peki Emekli maaşı nasıl hesaplanır?

Ne kadar emekli maaşı alırım? 2019 Emekli maaşı hesaplama

Eğitim hayatının sona ermesinin ardından iş hayatına atılan binlerce kişi uzun ve yorucu geçen yılların ardından emeklilik yaşına yaklaştığında ne kadar emekli maaşı alacağını hesaplamaya başlıyor. Uzun ve yorucu geçen çalışma hayatının ardından rahat bir hayat geçirmek isteyen emekli yaşına gelen veya yaklaşan çalışanlar alacakları maaşların ne kadar olacağı sorusuna yanıt aramaya devam ediyor. Peki emekli olunca ne kadar maaş alacağım? Emekli maaşı hesaplama işlemi nasıl yapılır?

2019 EMEKLİ MAAŞI HESAPLAMA NASIL YAPILIR?

Emekli maaşı hesaplama işlemi Sosyal Güvenlik Kurumu resmi sitesi üzerinden yapılabiliyor. SGK üzerinde açılan sayfaya TC kimlik numarası, SSK sicil numarası, Baba Adı, Nüfusa kayıtlı olunan il ve Doğum Tarihini gün ay ve yıl olacak şekilde girildiğinde hesaplama yapılabiliyor.

EMEKLİ MAAŞI HESAPLAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Ali Ağaoğlu'nun eski sevgilisi Hazal Mesudiyeli gözaltındaÜnlü iş insanı Ali Ağaoğlu’yla yaşadığı ilişkiyle adını duyuran Hazal Mesudiyeli, yeni bir skandalla gündeme geldi. Mesudiyeli, erkek arkadaşı Sedat Kumaş’ı bıçakladığı iddiasıyla gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber