Geri Dön
EkonomiOfis mobilyası da yazlığa gidiyor!

Ofis mobilyası da yazlığa gidiyor!

Yaz mevsiminin gelmesiyle ofis mobilyaları artık yazlıklar için alınmaya başlandı. Ofis mobilyası talebinde İstanbul başı çekerken, Bodrum ve Çeşme gibi yazlık beldelerde de talep arttı.

Ofis mobilyası da yazlığa gidiyor!

Nurus Yönetim Kurulu Başkanı Güran Gökyay, pandemi ve tam kapanma sonrasında binlerce çalışanın evden çalışmaya yönlendirildiğini anımsatarak, “Bazı firmalar evlerinden çalışmaya başlayan personelleri için çalışma masası, koltuğu ve benzeri donanım siparişi verdi. İnsanlar Bodrum ve Çeşme başta olmak üzere yazlık bölgelerden de ofis mobilyası siparişi veriyor. Pandemide ev tipi ofis mobilyasında yüzde 20, ihracatta yüzde 50 artış yakaladık” dedi.

Gökyay, pandemi sürecinde birçok çalışanın yazlık evlerine de geçtiğini ifade ederek, “Rahat ve insan yoğunluğunun daha az olduğu yerlerden işlerini yürütmeyi tercih ettiler. Bu ev tipi ofis mobilyalarında talebin farklı bölgelere dağılmasına yol açtı. Bodrum ve Çeşme başta olmak üzere yazlık bölgelerden yoğun sipariş alıyoruz” diye konuştu.

Sağlık Bakanlığı duyurdu: 5 milyon doz Sinovac aşısı Türkiye'ye ulaştıSağlık Bakanlığı, THY kargo uçağı ile Çin'den yola çıkan 5 milyon doz Sinovac aşısının bugün Türkiye'ye ulaştığını bildirdi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşı randevularında yaş sınırının 30'a indiğini açıkladı. Öte yandan Bakan Koca'dan aşılarla ilgili randevu uyarısı geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler