Geri Dön
EkonomiOtel ismini değiştirdi! Mağdur aile sayısı 1000'i aştı

Otel ismini değiştirdi! Mağdur aile sayısı 1000'i aştı

Kurban Bayramı tatilini otelde geçirmek isteyen tatilciler rezervasyon yaptırıp paralarını peşin yatırdı. Ancak otele geldiklerinde rezervasyon bulunmadığını ve otelin adının değiştiğini gördüler.

Otel ismini değiştirdi! Mağdur aile sayısı 1000'i aştı

Yıl boyunca tatil hayali kuranlar, sabıkalı otele gelince dolandırıldıklarını anladılar. 9 günlük tatil için Antalya'nın önemli tatil beldelerinden Side'ye giden tatilciler yine mağduriyet yaşadı. Turizm acentesi tatilcilere oteli pazarladı ve paraları peşin aldı.

OTEL İSİM DEĞİŞTİRDİ

Otel birkaç hafta önce isim değiştirince, tatil hayaliyle gelen turistler şoku yaşadı. Acente sahibi de mağdur olduğunu açıkladı. Mağdur aile sayısının 1000'i aştığı belirtildi. Tatilciler, tatillerini yapamadan geri dönmek zorunda kalıyor.

Bakanlık ve tüketici hakem heyetinden sonuç alamayan mağdurlar, WhatsApp grubu kurarak birbirine destek olmaya başladı.

17 BİN LİRA YATIRDI, TATİLİNİ YAPAMADI

Tatil yapmak için para yatıranlar "Bu kadar insan şu an dolandırılmış, herkes mağdur. Rezillik resmen. 5 aile rezervasyon yaptırdık, 17 bin lira karşılığında. Paravan şirket aracılığıyla almışız, ama bundan haberimiz yok. Acente ile çalışmıyoruz, isim değiştirdik açıklaması yapıldı. Genel müdür bekleniyor deniyor ama gelen giden yok. Herkes parasını yatırmış ve bekliyorlar" açıklamasında bulundu.

ACENTE: MAĞDURUZ

Acente sahibi yaptığı açıklamada "Santrallerimiz kitlendi, telefonumuz açık. Ciddi tehdit mesajları alıyorum. Biz de sizler gibi mağduruz" dedi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
ÖTV indiriminin ardından sıfır araçlarda stokçuluk mu yapılıyor?Sıfır araçta yapılan ÖTV fırsatçılığına bir vatandaş sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Videoda araçlar saklanıyor mu yoksa arızalı mı belli değil. Ancak en büyük iddia satıcının ÖTV uyanıklığı nedeniyle böyle bir şey yapması....
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler