Geri Dön
EkonomiPersonel alım ilanı

Personel alım ilanı

Basın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Makine ve Kimya Endüstrisi Anonim Şirket'ine bağlı Ankara, Kırıkkale ve Çankırı'daki fabrika/işletmelerinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacak.

Personel alım ilanı

Ülkemizin ve savunma sanayinin öncü kuruluşu Makine ve Kimya Endüstrisi Anonim Şirket'ine bağlı Ankara, Kırıkkale ve Çankırı'daki fabrika/işletmelerinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacak.

Makine Teknolojileri Operatörü, Tezgâh ve CNC Operatörü Kimyasal Proses Operatörü Üretim Kalite Kontrol Çalışanı Kaynak Operatörü, Vinç Operatörü, Forklift Operatörü Isil İşlem ve Yüzey İşlem Çalışanı Bakım Çalışanı (Elektrik/Elektronik/Otomasyon), Bakım Çalışanı (Mekanik) Tesis Bakım Çalışanı (Sıhhi Tesisat, İşletme Elektrikçiliği, İklimlendirme), Çelik ve Pirinç Üretim Çalışani (Pota Hazırlama, Döküm), Çelik ve Pirinç Üretim Çalışanı (Dövme, Kesme) kadroları için başvurular 30 Eylül 2021 saat 17.00'ye kadar alınacak.

Detaylar için tıklayınız

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Cinayetten yargılanan Tarkan’ın firari kuzeni Servet Tevetoğlu yakalandıEsenyurt’ta iş yerinde önce silah ile vurulan daha sonra ise dükkanı yakılarak hayatını kaybeden Ercan Gönülkırmaz’ın (28) ölümüne ilişkin yargılanan ve açık cezaevindeyken firar eden ünlü şarkıcı Tarkan’ının kuzeni Servet Tevetoğlu yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler