Geri Dön

Peyman Bahçeden’i tek marka haline getirdi

Peyman CEO’su Kaan Baral, sağlıklı yaşam ve beslenme konusundaki farkındalıkla birlikte, ambalajlı ve güvenilir gıdaya talebin de arttığını belirterek, tüketicilerden gelen talep doğrultusunda çiğ ve kavrulmuş kuruyemiş ile kuru meyve ürünlerini tek marka altında topladıklarını söyledi.

Peyman Bahçeden’i tek marka haline getirdi

Kaan Baral, “Peyman, güçlü markası Bahçeden’i mega markaya dönüştürdü” dedi. Bahçeden ailesini yeni inovatif ve gurme lezzetlerle büyüttüklerini söyleyen Kaan Baral, şunları söyledi:

“Peyman’ın, çiğ ve kavrulmuş kuruyemiş ile kuru meyve ürünlerini bir araya toplayan yeni Bahçeden, gurme ve sağlıklı lezzetler tüketmek isteyen kuruyemiş severler için raflardaki yerini aldı. Sağlıklı beslenme bilinci arttıkça, sağlıklı atıştırmalık olarak kuruyemişe olan talep de artıyor. Yaptığımız araştırmalarda, tüketicilerimizin Bahçeden ürünlerini alırken çiğ, kavrulmuş ayrımı yapmadığını, tükettiği ürüne dair önemli sağlık ve fayda bilgilerini ambalajın üzerinde okumak istediğini gördük. Biz de tüketicilerimizin bu isteklerini ambalajlarımıza yansıttık, çiğ, kavrulmuş ayrımını ortadan kaldırarak, tüm doğal, sağlıklı ve gurme lezzetlerimizi güçlü markamız Bahçeden’in profesyonelliği altında toplamaya karar verdik.”

Cinsel ilişki tartışması kanlı bitti! 'Hayır' deyince...Bursa’da, İsmail I. (55) eğlenmek için çiftlik evine gittiği sevgilisi Zehra Y.'yi (43), cinsel ilişki teklifini kabul etmeyince çıkan tartışmanın ardından tabanca ile sağ ayağından vurdu. Yaralanan Zehra Y., yaşanan arbede sırasında alkolün de etkisinde olan sevgilisinin elinden aldığı tabanca ile İsmail I.'yı başından vurarak öldürdü. Hastanede tedaviye alınan Zehra Y.'nin polise verdiği ilk ifadesinde "Beni ilişkiye zorladı. 'Hayır' deyince silahıyla beni ayağımdan vurdu. Alkollü olmasından yararlandım silahını elinden alıp onu vurdum." dediği öğrenildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber