Geri Dön
EkonomiPınar, kendi ürünleri için e-ticaret sitesi kurdu

Pınar, kendi ürünleri için e-ticaret sitesi kurdu

Pınar, et, süt, su ve içecek ürün gruplarından 300’e yakın ürünün yer aldığı www.pinaronline.com ve PınarOnline mobil uygulamasını tüketicilerin kullanımına sundu. PınarOnline’da Pınar Kasap, Pınar Box ve Pınar Chef gibi bölümlerin de yer aldığı bildirildi.

Pınar, kendi ürünleri için e-ticaret sitesi kurdu

EKONOMİ SERVİSİ - PınarOnline’dan sipariş edilen ürünler, PınarOnline’a ait özel araçlarla İstanbul’un Kadıköy, Ataşehir, Üsküdar, Sarıyer, Beykoz, Kağıthane, Şişli, Beşiktaş, Çekmeköy, Göktürk ve Ümraniye olmak üzere 11 ilçenin seçili bölgelerine ulaştırılırken, sınırlı ürün gruplarında tüm Türkiye’ye kargo ile teslim ediliyor. PınarOnline ürünleri, yakın zamanda Ankara ve İzmir’de de özel araçlarla tüketicilere teslim edilmeye başlanacak.

PınarOnline Dijital Dönüşüm ve E-ticaret Direktörü Bilge Kalpaklıoğlu Eyilik, “Tüketicilerimize doğrudan ulaşmak ve yeni nesil bir alışveriş deneyimi sunmak için PınarOnline’ı hayata geçirdik” dedi. Eyilik ayrıca, 2025 yılına kadar yüzde 100 elektrikli teslimat ağına sahip olmayı hedeflediklerini de sözlerine ekledi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Yargı 12. Bölüm FragmanıKanal D’nin, Ay Yapım imzalı sevilen dizisi Yargı sürükleyici bir bölümle daha ekrana gelmeye hazırlanıyor. Engin’in tehditlerinin devam ettiği tanıtım, yeni bölümde sürpriz gelişmelerin yaşanacağının sinyallerini veriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler