Geri Dön
EkonomiRaffles Avrupa’nın en iyi lüks oteli seçildi

Raffles Avrupa’nın en iyi lüks oteli seçildi

Raffles İstanbul, International Hotel Awards’dan (Uluslararası Otel Ödülleri) birincilikle döndü. Raffles İstanbul Zorlu Center, dünyanın en prestijli otel ödüllerinden International Hotel Awards’da, ‘Best Luxury Hotel’ kategorisinde Avrupa ve Türkiye birincisi oldu. Londra’da düzenlenen görkemli törenle ödül, Raffles İstanbul Zorlu Center’a takdim edildi.

Raffles Avrupa’nın  en iyi lüks oteli seçildi

Afrika, Asya Pasifik, Arabistan, Kanada, Karayipler, Orta ve Güney Amerika, Avrupa, İngiltere ve ABD’yi kapsayan bölgelere ayrılan ve 25 yıldır tüm dünyadan mimarları, yatırımcıları, otelcileri biraraya getiren International Hotel Awards’a 116 ülkeden otel, rezidans ve gayrimenkul projeleri katıldı. Uzun süren bir değerlendirme aşamasının ardından, alanında deneyimli jürinin oylamasıyla kazananlar belirlendi. Türkiye’nin de dahil olduğu yarışmada aynı kategoride Türkiye birincisi de seçilen International Hotel Awards Kurucusu ve Başkanı Stuart Shield ve Visount John Thurso’nun takdim ettiği ödülü Raffles İstanbul adına Pazarlama Direktörü Deniz Met aldı.

20 gündür kayıp! 'Görenler polise haber versin'Isparta'da 20 gündür kendisinden haber alınamayan 80 yaşındaki kayıp kişi aranıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler