Geri Dön
EkonomiSamsun'da Milli Piyango'nun yılbaşı biletlerine yoğun ilgi

Samsun'da Milli Piyango'nun yılbaşı biletlerine yoğun ilgi

Milli Piyango'nun 100 milyon lira ikramiyeli yılbaşı biletlerlerine Samsunlular yoğun ilgi gösterdi. Umut kuyruğuna giren bir kişi, piyangonun kendisine çıkması durumunda okul yaptıracağını söyledi.

Samsun'da Milli Piyango'nun yılbaşı biletlerine yoğun ilgi

Milli Piyango geleneği olan özel yılbaşı çekilişinde tam biletler 100 TL, yarım biletler 50 TL, çeyrek bilet ise 25 TL'den satılıyor. Yılbaşı biletlerlerine Samsunlular yoğun ilgi gösterdi. İlkadım ilçesi Kale Mahallesi'ndeki Mecidiye Sokak üzerinde bulunan ve yıllardır aynı yerde bilet satan İlyas Memiş, "Bu yıl yine her zamanki gibi kalabalık. Vatandaşların ilgisi de oldukça yoğun. Genel olarak çeyrek bilete talep daha fazla. Hayırlısı olsun" dedi.

Samsunda Milli Piyangonun yılbaşı biletlerine yoğun ilgi

'OKUL YAPTIRACAĞIM' DİYEN BİLE VAR

Umut kuyruğuna giren vatandaşların ortak temennisi biletin kendilerine çıkması yönünde. Kimi şanslı biletin sahibi olması durumunda yoksul vatandaşlara yardım edeceğini söylerken kimi de piyangodan gelen parayla okul yaptırmayı düşündüğünü belirtti. Bazı vatandaşlar da heyecana ortak olmak için bilet aldığını ifade etti.

Samsunda Milli Piyangonun yılbaşı biletlerine yoğun ilgi

MİLLİ PİYANGO NASIL OYNANIR?

Önceden basılmış olan Milli Piyango biletlerini satın alarak ikramiye elde edebileceğin Milli Piyango, tamamen şans üzerine kurulmuştur. Her bir biletin üzerinde 0 ile 9 arasındaki rakamların sıralı yazılması ile oluşmuş bir sıralı numara vardır.

Tam, yarım veya çeyrek bilet satın alarak eğlenceye dahil olabilir; aldığın biletin türüne göre ikramiye kazanabilirsin!

Milli Piyango biletini www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış bayilerinden satın alabilirsin.

MİLLİ PİYANGO ONLİNE ÜZERİNDEN YILBAŞI BİLETİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ