Geri Dön
Ekonomi16 Mayıs Şans Topu sonuçları: Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama sayfası millipiyangoonline...

16 Mayıs Şans Topu sonuçları: Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama sayfası millipiyangoonline...

Şans Topu çekilişi sonrası kazandıran numaralar araştırılıyor. Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye 229 bin 920 TL. İşte, 16 Mayıs Şans Topu çekiliş sonuçları ve kazandıran numaralar...

Şans Topu'nda çekilişi heyecanı yaşandı. Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye 229 bin 920 TL. 16 Mayıs 2021 Şans Topu çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -17-18-20-27-32- ve +11 oldu. Sisal Şans tarafından düzenlenen sevilen oyun Şans Topu sonuçları ve çekiliş ayrıntıları Millipiyangoonline'da yer alıyor. Canlı yayında ve noter huzurunda yapılan çekilişlerde her hafta sayısız kişi kazanıyor. İşte, 16 Mayıs Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ekranı...

16 MAYIS ŞANS TOPU ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI

Milli Piyango Online'da yer alan Şans Topu'nun yeni çekilişi yapıldı. Pazar akşamı yapılan çekiliş saat 20:30'da. Çekilişler ise Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak aktarılıyor. Sonuçlara göre 5+1 bilen çıkmadı ve ikramiye bir sonraki çekilişe devretti.

16 Mayıs Şans Topu sonuçları: Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama sayfası millipiyangoonline...

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

İzmir'de ele geçirildi! Piyasa değeri 1 milyon liraİzmir'in Karabağlar ilçesindeki bir evin çatı katında, piyasa değeri yaklaşık 1 milyon lira olduğu değerlendirilen, gümrük kaçağı 3 bin 810 cep telefonu, bataryalar ve şarj aletleri ele geçirildi. Olayla ilgili 1 kişi gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler